200 zł w prosty sposób do zdobycia w karnawałowej promocji BGŻ BNP Paribas

Bank BGŻ BNP Paribas sypie promocjami. Sam swego czasu z promocji tego banku skorzystałem, ale aktualna karnawałowa promocja, gdzie możesz zgarnąć 200 zł premii w gotówce jest absolutnie wyjątkowa. Wystarczą wpływy na konto, kilka przelewów z rachunku i nagroda może być nasza. Nie są wymagane żadne płatności kartą. Promocja jest ograniczona ilościowo do 1500 wniosków i z racji swojej atrakcyjności może skończyć się przed czasem. Na zapisanie się do promocji mamy czas do 14 lutego 2019 r., zaś na podpisanie umowy z bankiem do 28 lutego 2019 r..

Warunki wstępne, czyli wykluczenia

Z promocji skorzystamy, jeśli jesteśmy nowym klientem banku. Oznacza to, że nie możemy posiadać w BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 24 miesięcy żadnego rachunku. Z powodu wchłonięcia banku Raiffeisen Polbank także rachunki w tym banku brane są pod uwagę przy okresie karencji. Posiadanie innych produktów banku, takich jak np. konto oszczędnościowe BGŻOptima, nie wyklucza z udziału w promocji.

Co należy zrobić, żeby otrzymać premię? Formalności z rejestracją i umową

– do 14 lutego 2019 r. przystępujemy do promocji, czyli rejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji, gdzie zaznaczamy wszystkie pola zgód – jest ich cztery.

 

– w kolejnym kroku, za pomocą wygenerowanego linku składamy wniosek o Konto Optymalne razem z kartą debetową. Tym razem wystarczy zaznaczyć wyłącznie wymagane zgody.

– umowę powinniśmy podpisać maksymalnie do 28 lutego 2019 r.

Co należy zrobić, żeby otrzymać premię? Płatności

– pierwsze 100 zł w gotówce otrzymamy za zasilanie Konta Optymalnego kwotą minimum 1000 zł w marcu i kwietniu 2019 r. oraz aktywowanie aplikacji mobilnej banku GOmobile do dnia 31 marca 2019 r.
– drugie 100 zł w gotówce otrzymamy za zasilenie Konta Optymalnego kwotą minimum 1000 zł w maju i czerwcu 2019 r. oraz wykonanie w tych dwóch miesiącach 5. przelewów z rachunku Konta Optymalnego na dowolne kwoty, przy pomocy aplikacji mobilnej GOmobile, albo standardowo w bankowości internetowej.

Kartą nie trzeba płacić, ale zgodnie z warunkami promocji, należy ją wyrobić i posiadać.

Kiedy otrzymam premię?

Do 19 maja 2019 r. otrzymamy mailowo informację o przyznaniu pierwszej nagrody. Wtedy do 25 maja 2019 r. będziemy mieli czas na uzupełnienie danych do jej wypłaty. Nagroda trafi do nas do 31 maja 2019 r.

Do 19 lipca 2019 r. otrzymamy mailowo informację o przyznaniu drugiej nagrody. Trafi ona na nasze kont do 31 lipca 2019 r.

Pamiętaj: promocja obowiązuje do wyczerpania limitu 1500 nagród lub do 14 lutego 2019 r.

Regulamin promocji.

Konto Optymalne BGŻ BNP Paribas nie kosztuje nic. Oznacza to brak opłat tak za prowadzenie rachunku i kartę debetową. Zapłacimy wyłącznie za wypłaty z bankomatów – 5 zł – jednak opłata nie dotknie nas za wypłaty z bankomatów własnych banku i bankomatów Planet Cash.