100 zł za założenie konta Inteligo i 100 zł za jego polecenie

Możesz zyskać 100 zł premii w gotówce za założenie konta Inteligo i 100 zł za każde jego skuteczne polecenie. To wszystko w ramach XV edycji programu “Mam Inteligo“. Warunki, jakie należy spełnić są bardzo proste.

Kto jest adresatem promocji?

Promocja “Mam Inteligo” skierowana jest do osób, które nie miały do tej pory konta Inteligo, lub posiadały je najpóźniej trzy lata przed rozpoczęciem obecnej edycji programu. Ktoś, kto posiadał rachunek Inteligo po 4 lutego 2016 roku nie może wziąć udziału w promocji.

Jeżeli posiadamy rachunek bankowy w PKO BP, który jest formalnie właścicielem bankowej marki Inteligo, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby skorzystać z tej promocji. PKO BP i Inteligo to odrębne  podmioty.

Promocja trwa od 4 lutego 2019 r. do 30 kwietnia 2019 r.

Co oferuje i czego wymaga promocja?

Bank wypłaci 100 zł premii za otwarcie rachunku indywidualnego, lub wspólnego, jeśli w ciągu 30 dni od dnia aktywacji rachunku Inteligo (1) dokonamy jednej lub kilku płatności kartą debetową na sumaryczną kwotę minimum 200 zł oraz (2) dokonamy jednej lub kilku płatności przy pomocy BLIK na kwotę minimum 40 zł w punktach handlowo-usługowych (zatem nie mogą być to płatności w internecie, czy wypłaty gotówki). Po wypłacie premii z karty można zrezygnować. Karta debetowa jest bezpłatna w przypadku dokonania płatności na kwotę 100 zł w okresie rozrachunkowym. W innym przypadku trzeba za nią zapłacić 4 zł miesięcznie.

Premię w wysokości 100 zł za otwarcie rachunku firmowego Inteligo otrzymamy pod warunkiem: (1) dokonanie jednej lub kilku płatności kartą debetową na sumaryczną kwotę minimum 200 zł w ciągu 40 dni od aktywacji konta oraz (2) wykonanie przynajmniej jednego przelewu do ZUS, który zostanie zlecony telefonicznie, lub w serwisie internetowym z wykorzystaniem formularza “Przelew do ZUS”.

Procedura związana ze złożeniem wniosku jest następująca:

1. wybór typu rachunku. Może być to rachunek indywidualny, wspólny, lub firmowy. Nazwa rachunku może być dowolna – tak będzie nazwany rachunek Inteligo w systemie bankowym.

2. wyrażenie zgody na otrzymywanie materiałów marketingowych od banku. Zgodę tę można później wycofać, ale nie wcześniej, jak po wypłacie premii.

3. podanie kodu promocyjnego, czyli 665256627.

4. akceptacja regulaminu programu Mam Inteligo.

Po wysłaniu wniosku skontaktuje się z nami telefonicznie konsultant, żeby potwierdzić dane zawarte we wniosku. Umowę wraz z kartą debetową dostarcza kurier InPost w ciągu kilku dni od złożenia wniosku i potwierdzenia danych. W moim przypadku cała procedura trwała 6 dni uwzględniając w tym weekend. Rachunek jest aktywowany tuż po wizycie kuriera i można zacząć z niego korzystać.

Złożenie wniosku i otwarcie rachunku powinno nastąpić do końca trwania akcji, czyli do 30 kwietnia 2019 r. Dlatego wysłanie wniosku powinno nastąpić odpowiednio wcześniej.

Polecaj Inteligo swoim znajomym i odbierz po 100 zł za każde skuteczne polecenie!!!

Po otwarciu rachunku warto zarejestrować się w programie “Mam Inteligo” na stronie https://maminteligo.pl. Każda osoba, która skutecznie poleci rachunek Inteligo może otrzymać 100 zł. Skuteczne polecenie oznacza spełnienie tych samych warunków, które związane są z premią za otwarcie rachunku. Kodem polecenia jest numer telefonu komórkowego osoby polecającej. Jest to ten sam numer, który został podany w ramach programu „Mam Inteligo” i jest zarejestrowany z tytułu umowy o konto Inteligo.

Otwórz rachunek Inteligo. Zdobądź 100 zł premii. Wpisz kod 665256627.

 

Jakie korzyści oferuje konto Inteligo?

0 zł – prowadzenie rachunku,

0 zł – używanie karty debetowej jeśli w okresie rozrachunkowym wykonamy płatności bezgotówkowe na kwotę minimum 100 zł. Jeśli nie spełnimy tego warunku zapłacimy 4 zł,

0 zł – wypłaty z bankomatów PKO BP oraz banku Santander,

0 zł – wpłaty gotówkowe we wpłatomatach i oddziałach PKO BP.

Obsługa rachunku telefoniczna, poprzez bankowość internetową, aplikację mobilną IKO. Osobiście doceniam, że aplikacja IKO jest wciąż dostępna na telefony z systemem Windows Phone. Możliwość płatności za pośrednictwem BLIK (w tym czeki BLIK), Apple Pay oraz Garmin Pay. Nie jest możliwe jednoczesne wykorzystanie aplikacji IKO do obsługi rachunku PKO BP i Inteligo. Wtedy konieczne jest przeinstalowywanie aplikacji i aktywacja jej albo w PKO BP, albo w Inteligo.